4.7

1 maanden geleden

Even geen zin in een neukbeurt maar een massage warbij ik het middenpunt ben en het me gewoon laat overkomen. De advertentie van Joycie sprak me aan.


De afspraak via telefoon, gewoon in het Nederlands, was snel gemaakt en een kleine twee uur later stond ik voor de deur die al discreet voor me was geopend. Even gebeld nadat ik verderop in de straat was geparkeerd (gratis). Achter de deur stond een leuke dame. Ze zag er goed en verzorgd uit en maakte graag een praatje. Na het afrekenen en een drankje kon de massage beginnen.


De massage op haar matras was goed en stevig. Er werd geen spier overgeslagen. Lekker! Speels en plagend werden mij ballen en penis zo nu en dan al tijdens de rugmassage meegenomen. Na het omdraaien werd het steeds sensueler. De massage ging soepel over in een heerlijke aftrekbeurt en de ontlading was heftig.


Tot slot weer bijkomen en douchen. Prima geregeld. Ik werd nog even aan haar vriendin voorgesteld. Met de gedachte aan een vierhanden massage en vol nieuwe energie vertrok ik weer.


Al lijkt dit op mijn eerste review hier, dat is het niet, Kennelijk is mijn account verwijderd dus heb ik hem weer aangemaakt.

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Erg tevreden

Body to body

Lingam massage

Massage met hoogtepunt

Penismassage

Tantra massage


Joycie

30 dagen geleden
Beste Buurman, wat fijn dat de ervaring en de erotische massage zo goed zijn bevallen! Bedankt voor de leuke review en tot volgende keer… Liefs Joyce