5.0

12 maanden geleden

Was er vanmiddag en moet echt nog steeds bijkomen... Wat een topper! Ziet er echt beter uit dan op de foto's. Klein, strak en alles natuurlijk. Kleine vorsten maar vind dat heerlijk! En wat een kont


Pijpen doet ze echt heerlijk en lekker diep. Heerlijk gebeft en verschillende strandjes gedaan. Hield het niet lang vol, maar dat was ook niet gek.


Ze is leuk, en spraakzaam. Al met al dus een top afspraak gehad.


Herhaling? Zeker weten!

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Uitstekend

Pijpen zonder condoom

Zoenen

Beffen met beflapje

Penismassage

High class


1.8

6 maanden geleden

Nooit meer... Ging voor een vluggertje maar na 10x stoten kreeg ik al te horen dat ik op moest schieten....


Er zat nog een andere dame op het adres in de douche luidruchtig te praten. Voordat ik mijn broek uit had had zij de condoom al in de hand om het om te doen. Paar keer in haar mond op en neer. Daarna wilde ze gelijk doggy en na 10x stoten moest ik opschieten. Ben toen maar gestopt en weg gegaan... Nog nooit meegemaakt. Doe niet vaak een vluggertje maar dit was echt bagger.


Dus een dikke afrader!

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Nee

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Tevreden

Sfeer

Ontevreden

Zoenen

Pijpen met condoom

GFE

Intiem