4.5
Deze week bij Cleo geweest. Hele fijne vrouw. Deed de deur open in een sexy lingeriesetje. Toen we naar boven liepen keek ik tegen haar heerlijke kont aan waarvan het bloed meteen in de richting naar beneden stroomde. Eenmaal bij het bed ging ze heerlijk op de rand zitten en nam ze mijn lul heerlijk in haar mond. Daarna reverse cowgirl gedaan met het uitzicht op die fantastische kont van haar. Intussen zo geil dat ik haar op haar knieen heb gezet en heerlijk in haar kont heb genomen. (strak kontje)
Ben uiteindelijk klaar gekomen terwijl zij haar vingerde en heb ik me lekker op afgetrokken. Zeker voor herhaling vatbaar.
4.0
Ik zag Sofia staan op de site en had wel even zin in een leuke avond.
Na contact te hebben gekregen via de app, kreeg ik de rekening voorgeschoteld voor 300 Euro voor een taxi.
Dat heb ik uiteraard vriendelijk afgeslagen en maar gevraagd of het bij haar kon.
Dit kon gelukkig, We hebben een leuke en geil uurtje gehad, maar je moet er donders om denken waar je ja tegen zegt.
Leuke meid, maar volgens mij proberen ze zoveel mogelijk geld van je te krijgen.
4.5
Mooie sexy dame. Maar het viel mij tijdens de foto' s op dat de eerste en laatste foto identiek zijn, behalve het haar. Daar is dus helaas aan gesleuteld.
Voor de rest was het wel een heerlijke ervaring met deze dame en zeker voor herhaling vatbaar.
2.6
Lara viel echt tegen. Vanaf het moment van binnenkomst was er al een sfeer dat zegt, doe dit niet. Toch geprobeerd en vanaf minuut 10 was al duidelijk dat het er niet beter op zou worden. De hele tijd zeggen dat ik op moet schieten. Doggystyle niet te hard
(was nog maar een halve minuut bezig) En na een kwartier begon ze me al af te trekken en zei ze weer dat ik klaar moest komen. Dit een minuut of 10 aangehoord en haar toen maar de deur gewezen. Ze was binnen 2 minuten bij de deur en dat zegt volgens mij al genoeg over hoe het was. Is echt een flop en ik raad haar dan ook zeer zeker af voor iedereen. 170 euro voor 30 minuten klagen.
5.0
Ze zeggen wel eens klein maar fijn.
Dat is met deze dame zeker zo. Met mijn 1.96m valt deze dame zeer klein uit en dat is precies wat ik zo mooi vindt aan deze (kleine) dames.
Bij binnenkomst krijg je een lieve glimlach en je weet meteen dat deze dame wat van plan is. Eenmaal in de slaapkamer en de financieen geregeld, ging ze op haar knieen op het bed zitten en heeft ze me heerlijk gepijpt, met het kontje lekker strak naar achteren.
Daarna was het mijn beurt, ben om het bed gelopen en heb haar stevig bij de billen gepakt en ben haar heerlijk begonnen te beffen, wat haar zachtjes deed kreunen. Hierna op haar rug en missionaris genomen. Toen sloeg ze haar handen om mijn nek, voeten om mijn heupen en heb ik haar opgetild, tegen de muur gedrukt en weer heerlijk laten zakken. Dit deed haar lekker hard kreunen en bij elke stoot leek dit wel harder te worden wat mij nog geiler maakte. Tot slot nog op haar knieen en doggystyle genomen en heerlijk over haar kleine kont gespoten.
Deze dame is echt gevaarlijk voor herhalings gevaar, maar dat maakt mij echt niet uit.
Dank je wel voor een super avond.
5.0
Geweldige dame.
Contact begon met de vraag of ze zin had om mijn sexschommel te proberen, ze antwoorde binnen een minuut met een zeer positief antwoord dat ze dat wel eens wou.
Zo gezegd, zo gedaan.
Ze kwam binnen als een prachtige verschijning. Is zeer leuk aanwezig
Ze zag de schommel staan en lachte meteen. Maar eerst ging ze lekker op haar knieen zitten en pijpte ze me echt heerlijk. Na een minuutje of 5 ging ze in de schommel zitten en heb ik haar lekker heen en weer gewiegd. Ze werd echt nat van onderen terwijl ik haar heerlijk nam.
Daarna zijn we naar de slaapkamer gegaan waar we de avond voort hebben gezet.
Meerdere standjes gedaan en echt heerlijk klaar gekomen.
een top vrouw die zeker bij mij terug gaat komen voor nog een heerlijke sessie.
bedankt schat en tot de volgende keer.
4.6
Echt een schat van een vrouw.
Klein van stuk, zoals ik ze graag zie. En dan het strakke lichaam met prachtige rondingen.
Lekkere harde tepels als ze eenmaal opgewonden is. Die kan je heerlijk in je mond nemen en er lekker op zuigen. Gelijktijdig had ik haar stevig bij haar kont beet en ik kon merken dat ze dat heerlijk vond.
Na mij eerst een kleine 10 minuten heerlijk te hebben verwend met haar mond, ging ze lekker op me zitten. Ik liet haar ver achterover leunen zodat haar voorkant fantastisch uit kwam. Zo hebben we even lekker geneukt. Daarna heb ik haar op haar knietjes gezet en haar stevig van achteren aan gepakt. Echt een fantastische kont waar je naar kijkt en je moet echt voorzichtig zijn om niet meteen beginnen te spuiten..
Tot slot nog even op haar zij en zo ben ik heerlijk klaar gekomen, met een hele grote glimlach op mijn gezicht.
Fantastische vrouw die zeker nog eens langskomt.
5.0
Afspreken met Artemis is heel makkelijk.
Bij binnenkomst zie je een mooie dame met een prachtig lichaam. Als ze voor je uit loopt, let dan voornamelijk even op die fantastische kont van haar. Die is mooi rond en lekker stevig.
Eenmaal op het bed plats genomen, kwam ze bij me zitten en begon ze lekker aan mijn ballen te zuigen, telkens oogcontact maken met die mooie ogen van haar.
Dat ik er van genoot, kon ze wel aan mijn lul zien, want die groeide aanzienlijk zo vlak voor har ogen.
Hierna ging ze reversed cowgirl op me zitten en bewoog ze die heerlijke billen van haar op en neer.
Na bijna te zijn klaar gekomen ging ze er af en ging ze lekker op haar knieen zitten en stak ze haar billen naar achteren.
Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen en heb haar dan ook heerlijk doggystyle genomen. Zo heb ik haar een groot aantal minuten genomen terwijl zij lekker klaarkwam.
Tot slot heeft ze mij heerlijk gepijpt en nog lekker afgetrokken tot ik over haar gezicht heen klaar gekomen ben.
Fantastische vrouw en zeker de moeite waard.
4.8
Geweldig uur met penelope gehad. Ze doet de deur open in een klein lingerie setje en loopt vervolgens voor mij de trap op. Die heerlijke kont op ooghoogte. Op de slaapkamer aangekomen begon ze lekker te dansen en te schudden met haar billen. Daarna heeft ze me heerlijk gepijpt tot ie lekker stijf was. Amazone gedaan waarbij ze mij bereed alsof ik de laatste was die ze zou zien.
Heb haar hierna op haar knieen gezet en haar lekker van achteren diep genomen in beide gaatjes. Ze kreunt echt heerlijk en geniet er ook echt van als je haar goed neemt.
Ik kan verder alleen maar zeggen, probeer het een keertje met haar. Het zal je echt bevallen.