5.0
Wanneer je liefhebber bent van dames met tattoos dan kun je moelijk om deze verschijning heen. Naast de tattoos is Anabell ook een erg mooie dame, al is ze niet puur natuur meer.
Misschien dat haar verschijning een wat wildere vrouw doet vermoeden, dat is ze niet. Ze is een rustige meid, maar ze weet wat ze doet. Meer dan eens heb ik van deze heerlijke vrouw genoten en ik kijk al uit naar de volgende keer.
Heb geduld met de communicatie, haar engels is niet zo goed en een paar woordjes spaans zullen zeker helpen.
4.2
Een combinatie van Zuid Amerikaanse en Aziatische is natuurlijk behoorlijk exotisch en wat mij betreft het unique selling point van deze dame. Ze zorgt verder voor een prima service, al miste ik persoonlijk net dat beetje extra om het echt uitstekend te maken. Net dat gebrek aan klik misschien. Ze was ook wat gehaast aan het eind, in verband met een volgende afspraak, toch jammer wanneer je slachtoffer wordt van haar planning. Hoe dan ook, wel de moeite waard om eens te bezoeken.
2.4
Toen ik Ravena bezocht was dit nog toen ze de naam "Vick" gebruikte. Ze had toen nog geen recensies, maar haar uiterlijk trok me zeer aan. Haar uiterlijk stelde dan ook geenszins teleur. Hoewel ze met bril de deur open deed en een wat nerdy look had, was dat volledig verdwenen toen de bril afging en de kleren uit. Echter was ze erg schuchter en nogal afstandelijk. Een gfe zat er zeker niet in. Het appartement was nogal rommelig met een konijnenhok in de woonkamer, weinig high class. Douchen was gelukkig wel gewoon mogelijk. Veel diensten claimde ze uiteindelijk niet aan te bieden, zoals pzc, en anaal bood ze initieel aan om er later weer van terug te komen. Pijpen met condoom was ze verder ook niet enthousiast over. Het neuken zelf was wel goed, maar door haar algehele houding ook weer niet geweldig. Dat ze nu massaal goede beoordelingen krijgt verbaast me zeer. Blijkbaar is ze tot de constatering gekomen dat goede service noodzakelijk is, helaas heb ik deze niet mogen ontvangen en is een kritische kanttekening bij deze dame toch echt nog op zijn plaats.