3.1
Fotos lijken al van wat jaren geleden en zijn mooier gemaakt dan de werkelijkheid.
Sex is een beetje lopende band werk niet slecht maar ook zeker niet top.
3.2
Pas bij Kim geweest, helaas klopt het beeld met de foto's niet helemaal, gelukkig is ze wel verzorgd en heeft een leuke uitstraling. Ze ontvangt in een nette ruimte met airco en frisse douche (is verplicht).
Ze maakt er helaas wel een speurtocht van om bij haar thuis te komen wat ook verder uit de richting was dan doet vermoeden.
Sex was oke, ze heeft er zichtbaar plezier in. Helaas voor mij met net wat te veel acteer teksten en zoenen was minimaal. Pijpen en klaar in haar mondje deed ze erg goed en anaal bij de prijs inbegrepen was ook zeker lekker.
Kortom, prima sex, leuke ervaring, sociale gezellige dame maar geen herhaling.
5.0
Geweldige dame, vol energie en passie. Ik maak er niet veel woorden aan vuil, ik zou zeggen ga het zelf ervaren.
3.7
De dame lijkt wat ouder dan op de fotos, ze heeft wel een prachtig lichaam en ontving zoals afgesproken in mooie lingerie. Begonnen met zoenen, redelijk kort maar dat maakte ze goed met het pijpen, dat deed ze heerlijk ook deepthroat en intiem was goed. Ze werkte het niet af en genoot zichtbaar.
Leuke spontane dame en goede humor.