5.0
Ik las wat slechte reviews over Carolina. Die zijn totaal anders dan mijn ervaringen, dus die deel ik hierbij.
Een aantal malen heb ik met Carolina afgesproken. De eerste keer was uitstekend, maar de keren daarna waren echt bijzonder, doordat we elkaar beter leerden kennen.
Carolina houdt rekening met je wensen. Ik zie haar graag in sexy lingerie, die ze speciaal voor je aantrekt. De sex was buitengewoon. Wederzijds pijpen en neuken, speelse acties. Dan weer relaxed, dan weer intens. Voor mij is ze de beste ooit en ik wil haar nog vaak bezoeken.
Voor mij de beste ervaring ooit!
5.0
Afgelopen week ben ik weer bij Arya geweest.
Ze ontvangt in een mooie woning in Utrecht. Een afspraak is eenvoudig te maken.
Arya ontvangt je hartelijk en heeft altijd een geile outfit aan. Na het afhandelen van de financiële zaken en na een douche ging het spel beginnen. Ze heeft veel speeltjes beschikbaar en deze keer begon de sessie met een lekkere massage waarbij ze gebruik maakt van allerlei speeltjes. Na de massage staat onderdeel 2 op planning. Haar lekkere pik pijpen, waarbij ze haar pik diep in je keel steekt. Een combinatie van licht ongemak, maar ook van lust..
Ze heeft een, naar mijn idee, geweldig mooie kont. Arya biedt je de mogelijkheid om die uitgebreid van dichtbij te inspecteren. Ik vind het heel lekker om haar sterretje uitgebreid te likken en haar daardoor te horen kreunen van genot. Arya is zeker geen klokkijker en geeft je alle tijd om van haar te genieten.
Net als meestal, eindigt de sessie met een neukbeurt. Het is lekker om haar in je te voelen en je tegelijk af te trekken. En dat eindigde in een gigantische lading sperma op mijn buik.
Na afloop is er zoals altijd genoeg tijd voor een douche, praatje en een drankje.
Ik weet nu al dat ik binnenkort weer ga..