4.8
Vandaag bezocht in Arnhem. Afspraak was snel en makkelijk gemaakt via Whatsapp en na even kort video contact het adres gekregen. Adres was makkelijk te vinden. Eenmaal aangekomen deed Melissa de deur open en in het echt is ze nog mooier dan op de foto’s! Heerlijk petite lichaam met mooie billen, borsten en heerlijk zijdezachte voetjes.
Na de financiële afhandeling stelde ze me meteen op mijn gemak. Ze spreekt goed Engels en maakt grapjes om het ijs te breken. Toen tijd voor actie: Zoals afgesproken begon ze me heerlijk te pijpen zonder. Dit doet ze echt met overtuiging. Heerlijk diep en met lekker veel spuug. Ook vergeet ze je ballen niet en je moet echt je best doen om niet al te snel te komen.
Toen ik goed opgewarmd was mocht ik haar geile voetjes verwennen heeft ze me een superheerlijke footjob gegeven. Dit kan ze echt als de beste!
Tussendoor hebben we nog in verschillende standjes geneukt, tot het condoom af mocht en ik een flinke lading over haar voetjes mocht spuiten.
Melissa dankjewel voor de geweldige ervaring en ik ga haar zeker vaker bezoeken wanneer ze in de buurt is.
Heren wees zuinig op haar!