5.0

3 jaar geleden

Kristina weer terug.. heerlijk…de corona-pauze heeft haar goed gedaan want zij was gewoon super hot en actief. Nog steeds de beauty van haar kinky foto’s… ok misschien 2 of 3 kilo meer maar mannen wat een heerlijk lijf en wat een inzet.

haar heerlijk gebeft waar zij echt zeiknat op klaar kwam. En dan beloont zij jou met een super intensieve blowjob met alles erop en eraan.. oftewel heerlijk geil.

Afwisselend zacht en teder en dan weer retegeil en met veel passie.

de tijd wordt volgemaakt en meer dan dat met meer pijp en trek-kunsten. Voor mij als oudgediende in de Kinky-wereld een van de meest fantastische dame. Combi van brains en horny beauty.

ik heb dd volgende afspraak al gemaakt.

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Uitstekend

Aftrekken

Beffen met beflapje

Pijpen zonder condoom

Tongzoenen

Zoenen


5.0

1 jaar geleden

zojuist terug van mijn date met Kristina.

Voor mij is een date met Kristina een genot tot de max . Altijd elegant maar toch sexy gekleed met heerlijke kousen ( geeft altijd iets extra sexy). Ja over de kwaliteit van haar dienstverlening heb ik werkelijk niets te klagen. Door haar erotische massage in combinatie met een intense blowjob kwam ik op een heerlijke manier klaar… lig nog na te tintelen.

De dame heeft stijl en klasse in combinatie met een sexy geilheid die een date juist iets extra geeft.

ik ga zeker terug om meer van haar mogelijkheden te ervaren.



Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Uitstekend

Tussen borsten (russisch)

Pijpen met condoom

Pijpen zonder condoom

Tongzoenen


1.7

5 maanden geleden

Ik snap niet waar al die positieve reacties vandaan komen. Ontvangst in een dump.

geen mogelijkheid voor douche aangeboden. Werkt met babydoekjes. Blowjob heel slapjes meer aftrekken met pik een beetje in haar mond.

neuken ging wel maar was niet echt een geile sessie. Dame is tenger bijna ietsjes te tenger en de huidige (nieuwe) foto’s geven een foute indruk van een wat vollere vrouw ipv een tenger meisje.

voor mij 1X maar niet weer.Maar iedereen heeft zo zijn smaak en voorkeur want met mijn negatieve ervaring ben ik in de reviews zwaar in de minderheid.







Zijn de foto's in de advertentie correct?

Nee

Zijn de afspraken nagekomen?

Nee

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Matig

Sfeer

Matig

GFE

Zoenen